Dobra logo 1

EFT a stres

Od roku 1997 pomáháme lidem v oblasti psychických a fyzických problémů.

 

Síla a efekt skupinového ťukání jsou obrovské. Vytvoříte společným tématem, stejným cílem, přáním a společnou prací neskutečně silnou energii, ve které se vám bude báječně pracovat a která vás doslova požene dopředu.   

STORNO PODMÍNKY PRO  CELÝ VÝCVIK

Při odhlášení se z Akce s předstihem delším než 10 dnů před jejím zahájením, vám bude účtován storno poplatek ve výši 20% z částky kurzovného. Odhlásíte-li se z Akce s předstihem kratším než 10 dnů před jejím zahájením, vám bude účtován storno poplatek ve výši 40% z částky kurzovného.

V případě stornování účasti 24 hod. před akcí nebo neomluvené absence na akci, bude účtováno kurzovné v plné výši. Můžete ale navrhnout převedení platby na jinou Akci či za sebe poslat náhradního účastníka, který Vaši platbu může využít a tím automaticky akceptuje tyto Podmínky, a to v případě, že o tom předem informujete.

Od doby zahájení, v průběhu nebo po skončení (absolvování) Akce odpadá jakýkoliv nárok na vrácení zaplaceného kurzovného, ať už se na Akci nedostavíte nebo ji z jakéhokoliv důvodu předčasně opustíte.

 

CO DÁL PO KURZU

Tento seminář je velmi intenzivní a jeho ukončením vaše práce na sobě zdaleka nebude u konce (ve většině případů). Získané vědomosti vám umožní se postupně vypořádat s celým zástupem negativních emocí způsobujících vám problémy.