Dobra logo 1

Barometr Emocí

Pro inspiraci a možnost osvojení si emoční techniky.

Pro všechny, kteří řeší alergie, exemy, fobie, strachy, bolesti, dislexie, OCD, úzkosti, únavu.

Pro rodiče, učitele a vychovatele, pro každého, koho něco trápí, aby bylo LÉPE.

Další část volného cyklu webinářů, tentokrát na téma EFT (metody emoční techniky) v praxi.
Udělejte ten krok a přihlaste se na webinář 

BAROMETR EMOCÍ 3  - volný cyklus

http://zivotnivzdelavani.cz/webinar/barometr-emoci-aneb-jak-se-zbavit-svych-strachu-a-bolesti-sami-snadno-a-na-stalo2

Vážení a milí přátelé,

vybudujme mír každý sám v sobě a pro sebe.
Staňme se každý sám tou jiskrou míru, z které vzejde plamen.


Srdečně Vás zvu na webinář

Barometr Emocí 3

                                                                                   
Co se naučíte?

Jak využít Barometr na těle a EFT k eliminaci strachů a bolestí.
Stadia vývoje emoce člověka.
Praktická ukázka odhalení pravé příčiny problému.
Role Oběti a Tvůrce..

přihlášení zde: 
http://zivotnivzdelavani.cz/webinar/barometr-emoci-aneb-jak-se-zbavit-svych-strachu-a-bolesti-sami-snadno-a-na-stalo2


Přeji vám všem mír na těle i v duši.

K objednávce můžete také připojit Vaše konkrétní otázky.
http://zivotnivzdelavani.cz/webinar/barometr-emoci-aneb-jak-se-zbavit-svych-strachu-a-bolesti-sami-snadno-a-na-stalo2

Těším se na Váš a přeji krásné předjaří! 

Ceník

Cena za hodinu        500,-Kč

Možnost sezení i přes skype!!!

Můžete pro své blízké koupit dárkový kupon.

Objednávky na mobilu 775 521 441 nebo

na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

EFT a stres

Od roku 1997 pomáháme lidem v oblasti psychických a fyzických problémů.

 

Síla a efekt skupinového ťukání jsou obrovské. Vytvoříte společným tématem, stejným cílem, přáním a společnou prací neskutečně silnou energii, ve které se vám bude báječně pracovat a která vás doslova požene dopředu.   

STORNO PODMÍNKY PRO  CELÝ VÝCVIK

Při odhlášení se z Akce s předstihem delším než 10 dnů před jejím zahájením, vám bude účtován storno poplatek ve výši 20% z částky kurzovného. Odhlásíte-li se z Akce s předstihem kratším než 10 dnů před jejím zahájením, vám bude účtován storno poplatek ve výši 40% z částky kurzovného.

V případě stornování účasti 24 hod. před akcí nebo neomluvené absence na akci, bude účtováno kurzovné v plné výši. Můžete ale navrhnout převedení platby na jinou Akci či za sebe poslat náhradního účastníka, který Vaši platbu může využít a tím automaticky akceptuje tyto Podmínky, a to v případě, že o tom předem informujete.

Od doby zahájení, v průběhu nebo po skončení (absolvování) Akce odpadá jakýkoliv nárok na vrácení zaplaceného kurzovného, ať už se na Akci nedostavíte nebo ji z jakéhokoliv důvodu předčasně opustíte.

 

CO DÁL PO KURZU

Tento seminář je velmi intenzivní a jeho ukončením vaše práce na sobě zdaleka nebude u konce (ve většině případů). Získané vědomosti vám umožní se postupně vypořádat s celým zástupem negativních emocí způsobujících vám problémy.

 

Home

This is an hidden article.

Kdo jsem

 

Jmenuji se Dobroslava Řezníčková (1958), původně úřednice ve státní správě i u soukromých podnikatelů. V roce 1997 jsem se zúčastnila semináře Jednotný mozek u Ing. Milušky Lhotákové. Od té doby se kineziologie stala mou životní filozofií. Od roku 1998 pracuji jako facilitátorka.  Svou kvalifikaci jsem si zvýšila absolvováním dalších předepsaných kurzů u Ing. Lhotákové, četbou odborné literatury a účastí na kurzech a seminářích s příbuznou tématikou. Poradnu pro rozvoj osobnosti jsem začala provozovat již v roce 1998 v Konici na Prostějovsku a později v Olomouci. Od roku 2007 do léta 2018 jsem působyla v Praze. Nyní žiji v krásné obci Žleby nedaleko Kutné Hory a Čáslavi.

Mám mistovský stupeň Reiki udělený Ing. Strašilovou, jsem absolventkou kurzů numerologie u Mgr. Marie Janšové. Jsem také držitelkou certifikátu Dornovy metody a Breussovy masáže od MgA. Zuzany Lehrmannové a Jozefa Púryho.

V roce 2015 jsem absolvovala transformační program Energetický detox v Institutu energetické psychologie. V prohlubování znalostí  univerzální léčebné metody EFT nadále pokračuji u paní Zdeny Katayama. Jsem absolventkou certifikovaného výcviku Terapeut energetické psychologie a EFT, a certifikovaných výcviků Psychologie úspěchu a prosperity a Praktik kvantové léčby. 

Souběžně s tímto výcvikem se zároveň věnuji tématice genových klíčů. 

Během své životní cesty jsem tak získala možnost vytvořit si tak jedinečnou metodu, která pomáhá mě i klientům zvládat každodenní situace a když přijde na ty náročnější, tak vím, že jsou cesty, jak to vše zvládnout.

A jak s tím vším souvisí stěhování? Už jako dítě jsem zažila s rodiči 4 stěhování jak v místě bydliště tak i z města do města na druhém konci republiky. V dospělosti jsem se pak už se svou rodinou stěhovala 6krát. Mám mnoho praktických zkušeností a zároveň vnímám stěhování jako úžasnou možnost udělat inventuru a generální úklid i ve své duši. Dokladem je naše poslední stěhování z Prahy z naplněného panelákového 2 plus KK na vesnici do rodinného domu, kde však nejdříve proběhla totální rekonstrukce. To vše za pouhých sedm měsíců, bez vlastního auta, s pomocí mobilu, internetu a hlavně báječných lidí - manžela, řemeslníků a pracovníků objednaných služeb. A jde to.

Další články...